Trash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Trash
 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Szpaku's BMG - Cheat - Balance

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Szpaku
Moderator.
Moderator.
Szpaku


Liczba postów : 18
Join date : 13/04/2009
Skąd : to pytanie?

Szpaku's BMG - Cheat - Balance Empty
PisanieTemat: Szpaku's BMG - Cheat - Balance   Szpaku's BMG - Cheat - Balance EmptySob Maj 09, 2009 3:52 pm

Witam, zalozylem specjana stronke poswiecona nowej spolecznosci graczy.
BMG - Balance Mod Game

Plik balance to opcje gry. To w nim znajduje sie, czy CKM buduje sie w jedna sekunde, czy w czasie normalnym.
Wszystkie oficjalne serwery beda mialy nazwe "Szpaku's BMG". Wiecej dowiecie sie i wkrotce pobierzecie balance na www.TrashBMG.yoyo.pl

Pozdrawiam,
Szpaku
Powrót do góry Go down
http://www.elitesquad.boo.pl
konrad91
Spoko
konrad91


Liczba postów : 54
Join date : 10/04/2009
Age : 32
Skąd : się znamy?

Szpaku's BMG - Cheat - Balance Empty
PisanieTemat: Re: Szpaku's BMG - Cheat - Balance   Szpaku's BMG - Cheat - Balance EmptyNie Maj 10, 2009 2:03 am

mmm serwewry z edytowanym balansem,gra nabierze ciekawości dobra robota Very Happy
Powrót do góry Go down
riviv
Dobry
Dobry
riviv


Liczba postów : 33
Join date : 13/04/2009

Szpaku's BMG - Cheat - Balance Empty
PisanieTemat: Re: Szpaku's BMG - Cheat - Balance   Szpaku's BMG - Cheat - Balance EmptyNie Maj 10, 2009 3:31 am

lol dopiero teraz sie skapliscie Question ja wiem to od 2 lat i robilem rozne przerobki Surprised najlepiej testowac na polskiej wersji

konrad91 napisał:
gra nabierze ciekawości
ciekawosci nie nabierze bo nikt nie bedzie se robil tam gorzej, bedzie jeszcze nudniej bo bedzie za latwo Exclamation
Powrót do góry Go down
Szpaku
Moderator.
Moderator.
Szpaku


Liczba postów : 18
Join date : 13/04/2009
Skąd : to pytanie?

Szpaku's BMG - Cheat - Balance Empty
PisanieTemat: Re: Szpaku's BMG - Cheat - Balance   Szpaku's BMG - Cheat - Balance EmptyNie Maj 10, 2009 10:13 am

Mysle, ze wydam swojego unita.

Tutaj macie promo:
https://trashpl.forumpolish.com/replays-f11/szpaku-s-bmg-official-promo-video-t84.htm

@up
Pomysl moze sie udac, jezeli gra bedzie ciekawa.Wezme Twoja wypowiedz pod uwage.Zadbam o ciekawosc. Moze to rozwinie sie do moda.
Powrót do góry Go down
http://www.elitesquad.boo.pl
konrad91
Spoko
konrad91


Liczba postów : 54
Join date : 10/04/2009
Age : 32
Skąd : się znamy?

Szpaku's BMG - Cheat - Balance Empty
PisanieTemat: Re: Szpaku's BMG - Cheat - Balance   Szpaku's BMG - Cheat - Balance EmptyNie Maj 10, 2009 1:19 pm

rafal671943 napisał:
ja wiem to od 2 lat i robilem rozne przerobki

he też o tym wiem od dawna i sie tym bawiłem,ale jakoś szpakuś jedyny wpadł na pomysł zeby grać z takim balansem przez neta,a co do gry napewno nie bedzie łatwiejsza jesli bedziesz grał z godnym przeciwnikiem a nie z CPU
Powrót do góry Go down
riviv
Dobry
Dobry
riviv


Liczba postów : 33
Join date : 13/04/2009

Szpaku's BMG - Cheat - Balance Empty
PisanieTemat: Re: Szpaku's BMG - Cheat - Balance   Szpaku's BMG - Cheat - Balance EmptyPon Maj 11, 2009 7:39 am

konrad91 napisał:
ale jakoś szpakuś jedyny wpadł na pomysł zeby grać z takim balansem przez neta

no moze wy bedziecie grac ale przerobione balance nie zawsze moze ci dzialac a tym bardziej przez neta
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Szpaku's BMG - Cheat - Balance Empty
PisanieTemat: Re: Szpaku's BMG - Cheat - Balance   Szpaku's BMG - Cheat - Balance Empty

Powrót do góry Go down
 
Szpaku's BMG - Cheat - Balance
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Trash :: Trash :: Czity itp.-
Skocz do: